اخذ المثنی مدارک شرکت

همیشه احتمال گم شدن،ربوده شدن و یا تحت هر شرایطی مفقود شدن مدارک مهم وجود دارد که مدارک شرکت هم از دسته همین مدارک مهم می باشند که بهتر است بدانیم برای اخذ المثنی مدارک شرکت چه باید کرد؟!

تمامی مدارک شرکت المثنی ندارند.مدارکی که المثنی دارند شامل:

  • شرکت ‌نامه
  •  اساسنامه
  •  اظهارنامه (تقاضانامه)
  •  آگهی تاسیس

اما بهتر است بدانیم که صورتجلسات شرکت و یا موسسین هیچ کدام المثنی ندارند اما در بایگانی اداره ثبت شرکت ها موجود است به همین دلیل توصیه می شود که هنگام ثبت شرکت این برگه ها به جای یک نسخه دو نسخه پیرینت و امضا شوند و یک نسخه را نزد خودشان نگه دارند و بقیه مدارکی را که پس از ثبت به دستشان می رسد یک نسخه کپی برابر اصل داشته باشند.

علاوه بر مدارک شرکت روزنامه کثیرالانتشار و حتی گواهی هایی نظیر ثبت علامت تجاری و…. هم دارای المثنی می باشند که با تکیل فرم مخصوص برای هرکدام و مهر شرکت و امضای اعضای دارای سمت و با مراجعه به اداره های مربوطه می توان به راحتی به اخذ مجدد آنها پرداخت.

با توجه به تعدد مراحل و همچنین نکات ریز هر مرحله به شما پیشنهاد می شود که کار را به دست گروه وکلای عدل گستران یگانه بسپارید.

گروه وکلای عدل گستران یگانه با حضور وکلای متخصص و زبده و با بالاترین تخصص در تمامی زمینه های ثبتی آماده ارائه خدمات مشاوره و قبول تمامی امور ثبتی شما عزیزان می باشند.

برای اخذ اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

02144030252

02144030251

02144030250

09352217114